Trawa z folii


Trawa rekreacyjno sportowa

Jest to produkt Premium. Czyli ekskluzywna darń produkowana z najlepszej jakości podłoża i starannie wyselekcjonowanych ziaren. Trawnik ten charakteryzuje się szybką regeneracją. 

Produkt ma zastosowanie zarówno w miejscach nasłonecznionych jak i półcieniu. 

Atutem trawy produkowanej na folii jest zachowanie całego, nieuszkodzonego systemu korzeniowego trawy, dzięki któremu z łatwością ukorzenia się na uprzednio przygotowanym terenie. Nasza trawa znajduje zastosowanie w: przydomowych ogrodach, placach zabaw, terenach zielonej architektury. Takich jak: dziedzińce hotelowe, restauracje, ogrody na dachach, eventy. Czyli wszystkich obiektach gdzie wymagana jest wysokiej jakości zieleń. 

Wymiar rolki: Szerokość 50 cm; Długość 200 cm; Waga ok 18 kg;


Karta produktu: 

trawa z folii - sportowo rekreacyjna

pobierz kartę produktu

Trawa do cienia

W naszym asortymencie dostępna jest również trawa do cienia. Warszawa i okolice to nie jest jedyny obszar, gdzie kierujemy naszą ofertę. Nasz zespól pracowników ma możliwość transportu trawnika do klientów na terenie całego kraju. Każdy, więc może skorzystać z naszych usług i stać się właścicielem profesjonalnie zagospodarowanego ogródka.

Trawa do cienia to idealne rozwiązanie na podłożu, gdzie występuje niedobór promieni słonecznych. Jeśli Twój ogród przykrywają drzewa i krzewy, a Ty szczególnie sobie cenisz ochronę przed słońcem, nie musisz rezygnować z pięknego i zielonego trawnika. Oferowana przez nas trawa do cienia jest przystosowana do większości terenów z niedoborem słońca. Takich miejsc w ogrodach nie brakuje, a wynika to także z faktu, że wiele roślin ogrodowych nie powinno uprawiać się na słońcu.  


Dlaczego trawa do cienia?


Zasianie zwykłej trawy lub nawet rozłożenie jej w formie rolek może być ryzykowne, jeśli nie uwzględnimy niedostatecznego nasłonecznienia na danym terenie. Standardowe odmiany trawy w miejscach zacienionych parują z małą intensywnością, co przekłada się na znacznie mniejsze oddawanie wody. Skutkuje to utratą wyrazistych i naturalnych kolorów.

Nasza odporna na niedobór słońca trawa w rolkach przyczyni się do tego, że Twój ogród będzie wyróżniał się intensywną zielenią nawet w najciemniejszych miejscach. Dzięki temu Twój ogród zachowa jednolitą kolorystykę i spójność.

Trawa do cienia nie wymaga częstego podlewania, ponieważ woda paruje z niej powoli ze względu na ograniczony dostęp do promieni słonecznych. Z tego też powodu darnina rośnie nieco wolniej w porównaniu do innych trawników z rolek. Jest to więc dobre rozwiązanie dla wielbicieli ogrodów, którzy nie dysponują zbyt dużą ilością czasu na częstą pielęgnację trawnika.